Doradztwo technologiczne

W gospodarce rynkowej, kiedy konkurencja to ważny składnik parametrów prowadzenia działalności gospodarczej dla skutecznego biznesu, umiejętność wyprodukowania wyrobu najlepszej możliwej jakości i w dodatku z najmniejszym nakładem kosztów to wyzwanie i nie dla każdego jednakowo możliwe do udźwignięcia.

Wiele spotykam sytuacji w zakładach produkcyjnych, gdzie łatwo zauważyć, że prowadzony proces technologiczny czy też organizacja pracy na danym stanowisku, jest niedoskonała i wręcz nieodzowne staje się wprowadzenie zmian w postaci, które natychmiast przyniosą poprawę jakości produkcji i zmniejszenie jej kosztów jednostkowych.

Firma Innovative Wood Drying & Consulting jest do Państwa dyspozycji. W wielu przypadkach daliśmy naszym klientom oszczędności i poprawę jakości produkcji. Nasze porady są realizowane w oparciu o ustalone z klientem rezultaty i nic nie kosztują na etapie uzgodnień i badań. Pracujemy gratis do momentu, w którym jesteśmy w stanie wskazać zbędne koszty lub poprawę jakości procesu. Tylko wtedy, po wyliczeniu realnych zysków pobieramy prowizję od zaoszczędzonych kwot lub realnej poprawy jakości.

Zwiększenie zysku – proces szybko do realizacji z naszą firmą. Wystarczy, że zadzwonisz. Dojedziemy i przedstawimy nasze propozycje. Żadnych kosztów przed zyskiem. Opłaty po wdrożeniu rozwiązań.

Skontaktuj się z nami
INNOVATIVE WOOD DRYING&
CONSULTING
06-460 Grudusk
ul.Nowa 2
NIP: 566-001-38-10
REGON: 130001579
Tel.+48(23)6715499
Fax.+48(236715 194
Kom.+48 608 424 269
E-mail: amenda@amenda.pl
Skype: amenda581
Formularz kontaktowy
Copyright 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone dla amenda.pl
Projekt i wykonanie strony www: moonbite.pl